قرض الحسنه در شریفا

شریفا یک صندوق قرض الحسنه است که با کمک بانک قرض الحسنه رسالت به اعضای خانواده شریف خدمت رسانی می کند. منظور از اعضای خانواده شریف کلیه کسانی است که مستقیماً یا به واسطه با دانشگاه صنعتی شریف مرتبط هستند.
برای آگاهی از خدمات شریفا باید در این تارنما ثبت نام کنید. ثبت نام برای عموم بلامانع و رایگان است. پس از ثبت نام و بررسی اطلاعات شما توسط شریفا، می توانید از خدماتی که احتمالاً به شما تعلق بگیرد آگاهی پیدا کنید. اگر تمایل داشتید از این خدمات استفاده کنید باید یک قرارداد با شریفا امضا، در بانکداری اجتماعی بانک قرض الحسنه رسالت یک حساب افتتاح کنید و در انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی عضو شوید که راهنمایی های لازم برای انجام این مرحله در صورت ثبت نام به شما داده می شود.
در صورتی که قصد دریافت وام داشتید باید وثیقه مورد نظر بانک قرض الحسنه رسالت را تامین کنید. برای تامین وثیقه یک راه حل همانند روش های سابق یعنی تامین ضامن های دارای گواهی کسر از حقوق از سازمان های مورد قبول بانک قرض الحسنه رسالت می باشد. راه حل دیگر که ارائه آن در بانکداری اجتماعی منحصر شده است، تشکیل هسته ضمانت وام است که برای آگاهی از جزئیات آن باید به اینجا مراجعه کنید.